Українською  На  русском  W jzyku polskim  English
Nawóz organiczny BIOPROFERM –
troska o żyzność gleby!
Органічне добриво "Волинські гумати" -
антистресова терапія для ваших рослин!

Opinie

 

Tutaj można pisać sugestie i pytania do nas, a także zostawić informacje o naszych produktach.

Nie możemy się doczekać!

 

5

Терещенко Валентина Терещенко Валентина / Київська обл., с. Рудня (25.11.2019 12:27)

В цьому році вперше спробували "Біопроферм" вдома на городі на картоплі. Купила мішок, вистачило на половину ділянки, тому було з чим порівняти. На неудобреній ділянці з куща було 2-3 картоплини розміру з куряче яйце, на удобреній 5-7 розміром з кулак дорослої людини. Однозначно, результат позитивний, добриво сприяє гарному врожаю. Тепер хочу спробувати рідке добриво "Волинські гумати"

Юрій Юрій / Рівненська область (08.09.2018 19:06)

Використовую добриво "Біопроферм" з 2016 року.В2016 р.під посів жита сипке по 1 т/га а весною двохкратне підживлення рідкою формою по 1 л/га.Жито 2 клас.При посадці Фундука використали замочування саджанців в рідкій формі приживлюваність 97 %.В період вегетаціїв 2017 р.використовували при краплинному зрошенні 20 л/га фундук прекрасно почувається.І напротязі цього вегетаційного періоду використовували на фундуку в нормі 20 л/га при поливі.Сипучу форму використовую на присадибній ділянці при вирощуванні картоплі та овочів.Результатом задоволений.Ось і сьогодні використовував сипке при посадці ревеню.Так що раджу попробувати іншим.Думаю непожалкуєте.Ефект незабариться і отримаєте нетільки корисну продукцію а й оздоровлення грунту.

Юрій Юрій / м.Рівне (22.11.2017 14:33)

Використовували рідке добриво на малині отримали чудові результати,стебло грубе,велике листя,крупна ягода.Збирав ще 20 листопада.Гарні результати отримав і на овочевих культурах.Так що раджу всім до застосування "Волинські гумати" результат незабариться.

Микола Микола / Ратнівський район (10.10.2017 17:11)

У 2016 р. купив рідкий Біопроферм, використав при замочуванні саджанців смородини. Прижилися 100 %, через рік (у 2017) спостеріг гарне нарощування вегетативної маси, здорове яскраве листя. У 2017 – висаджена малина постраждала від весняних заморозків, дворазовий позакореневий обробіток допоміг відновитися молодим рослинам.

Валентина Петрівна, дачниця: Валентина Петрівна, дачниця: / Луцьк (12.06.2017 16:42)

- Восени підживила всі дерева на своїй дачі сипучим добривом «Біопроферм». А навесні, всі пам’ятають, які були приморозки, коли померзли абрикоси, вирішила їх рятувати рідким добривом «Біопроферм». Полила їх кілька разів через кожні два тижні (доза: 3 кубика витяжки на 1 літр води). Тепер, коли навколо абрикоси чорні стоять, мої відмолодилися. І примерзлий горіх теж розвивається гарно, думаю врожай буде.

Юрій Юрій / Рівне (19.05.2016 12:02)

Дуже хороше добриво.Раджу всім хто хоче отримувати хороші врожаї.Я застосував рідкий Біопроферм на картоплі цього року і по розвитку рослин уже тепер можна оцінити дію добрива.Пі посадку картоплі нічого невносив.

Баннікова Людмила, ФГ АннАстасія Баннікова Людмила, ФГ АннАстасія / с. Тростянець Ківерцівського р-ну (23.07.2013 11:46)

Вперше почула почула про Біопроферм у 2008 році, саме тоді шукала добрива для закладки ягідника смородини чорної на площі 2 га. Агрохімічний аналіз грунту показав низкий рівень вмісту основних поживних речовин. А оскільки плодово-ягідні насадження є багаторічними, потребують комплексних добрив з подовженою дією, гарно відзиваються на внесення органічних добрив, я зупинила свій вибір на Біопрофермі. При висадці вносила близько 0,7-1 л добрива у ямку на саджанець. Саджанці добре прижилися та гарно плодоносили в наступні роки. Згодом використовувала Біопроферм для посадок малини, червоної смородини, полуниці, овочевих, гарбузових, рекомендувала добриво усім знайомим Результатами дуже задоволена, бо навіть на бідних грунтах змогла отримати гарні екологічно чисті врожаї.

Тимчишин Ярослав,  ФГ Тимчишина Тимчишин Ярослав, ФГ Тимчишина / с. Галинівка, В.-Волинського р-ну (22.07.2013 13:32)

Особливо здивувала і порадувала мене післядія (на 3-ій рік після внесення) Біопроферму, оскільки грунт на полі є малогумусним, суглинок, з низьким рівнем поживних речовин. Це органічне добриво вперше вніс під столовий буряк, смугою в 4-5 м, в кількості 10 т/га. На 3-ій рік на цьому ж полів посадив картоплю, напрямок обробітку поля був змінений на 90°, а тому післядія від застосування Біопроферму на 5-метровій смузі, яка тепер проходила впоперек поля, була просто очевидна. Рослини картоплі на смузі були помітно вищими, зеленішими, з потужною надземною масою. Дійсно, Біопроферм – це добриво з пролонгованою (подовженою) дією, не вимивається з грунту, ефект від внесення можна бачити на 3-ій, 4-ий рік після внесення, адже добриво активізує роботу живих корисних мікроорганізмів. Ось що важливо!

андрій андрій / Нововолинськ (26.03.2013 15:32)

Дуже задоволений результатами від використання «домашнього» екстракту з біопроферму. Роблю це так: 1-2 стакани добрива розчиняю, перемішуючи, в 10 л відстояної води кімнатної температури. Залишаю цей розчин на 1 добу в темному місці. Далі використовую цей «чай»: нерозбавлений для замочування насіння, розбавленим в двічі поливаю, вазони, городину, розсаду 1 раз в 7-10 днів. Такий розчин містить легкозасвоювані поживні речовини, гумінові кислоти і дає швидкий ефект на рослинах.

Іван Федорович Іван Федорович / с. Липини, Луцький р-н (26.03.2013 15:02)

Тривалий час удобрював город нітроамофоскою, але помітив, що родючість землі знизилася, грунт став дуже щільним, овочі погано зберігаються протягом зими. Сусід порадив спробувати Біопроферм, мовляв «землю тобі оживить, пухкішою стане». Вніс я Біопроферм по всій площі, перед обробкою фрезою. Вже влітку помітив, що стан грунту покращився. А після 2-го року використання взагалі переконався в незамінній цінності органіки.

Галина Адамівна Галина Адамівна / Садівниче товариство "Струмівка" (26.03.2013 15:01)

Я – прихильниця органічних добрив, тому завжди старалася придбати гній на дачу, приготувати компост. Але ж бур’янів стільки виростало! І гній при збереження втрачає добру половину маси. Якось в магазині натрапила на Біопроферм – складники натуральні, ціна поміркована. Спробувала. Добриво дуже зручне у використанні, гарно розсипається, дозується і не містить насіння бур’янів!

Володимир, Клуб органічного землеробства Володимир, Клуб органічного землеробства / м. Нововолинськ (06.09.2012 16:46)

Вже кілька років маю город на бідному піщаному грунті, картопля родила чуть більша за горіх. Для покращення стану землі використовую лише натуральні екологічно чисті препарати і добрива, практикую мульчування Другий рік використовую Біопроферм, поєдную його з Біогумусом - і дійсно бачу як гарно на цю органіку відзивається грунт!

Тамара Никифорівна, Тамара Никифорівна, / с. Зелене, Ковельського р-ну (06.09.2012 16:32)

Помітила результат від добрива Біопроферм на помідорах, перці, малині, полуниці. Удобрені рослини мають довший вегетаційний період, здоровіші, більше плодоносять.

Зіновій Іванович Зіновій Іванович / смт. Турійськ, Волинська обл. (03.09.2012 14:27)

Другий рік використовую Біопроферм на своєму городі. Земля у мене бідна на поживні речовини, піщаного типу, тому ефект після внесесення цього органічного добрива був помітний досить швидко. Гарно вродили всі овочеві, але особливо порадувала мене цибуля: вже другий рік я не закуповлюю цибулю назиму, бо маю вдосталь і своєї! А дружина ще й дуже задоволена Біопрофермом в якості підживлення для квітів на подвірії та в будинку!

Микола Іванович Микола Іванович / с. Гірники, Ратнівський р-н, Волинської області (24.07.2012 17:04)

На торф’яних грунтах внесли під кукурудзу зовсім мало Біопроферму – біля 600кг на га, в результаті мали – 450 ц/га врожаю. Поряд був ділянка поля з такою ж кукурудзою, тільки удобрена гноєм, але рослини під кінець вегетаційного сезону помітно відрізнялися, бо були нижчими в зрості на 30-40 см. Гадаю, в даній ситуації гарно «попрацювала» корисна мікрофлора, що є в Біопрофермі, значно збільшивши доступні для засвоєння рослинами речовини у торф’яному грунті.

Яринич Віктор Яринич Віктор / с. Овадне, Володимир-Волинський р-н. (24.07.2012 17:04)

Вношу Біопроферм на свої поля другий рік. Минулого року удобрив ним картоплю і врожайністю був дуже задоволений. А цієї весни крім картоплі підживив і усіляку городину. Вже середина літа і результат очевидний - рослини здорові, радують гарним розвитком і плодами! Впевнено рекомендую підживлювати рослини всім своїм знайомим і сусідам!

Лілія, ТОВ «Агропродакт» Лілія, ТОВ «Агропродакт» / с. Фалемичі, Володимир-Волинського р-ну, Волинської обл. (24.07.2012 17:03)

Весною 2012 вносили добриво «Біопроферм» під картоплю сорту «Кондор» в кількості 5-6 т/га суцільно, по всій площі, а меншу частку поля залишили неудобреною, то ж мали з чим порівняти. Рослини суттєво відрізняються у своєму розвитку: картопля з Біопрофермом має пишну, добре розвинуту надземну частину, стебла та листя насичено-зеленого кольору, кількість та розмір сформованих бульб дуже нас порадували!На момент огляду ці показники на 50 % були вищими, ніж у картоплі на неудобреній землі. Хочеться відмітити і стійкість картоплі до ураження фітофторозом!

Ігор Ігор / Луцьк (23.07.2012 17:56)

Другий рік переконуюсь на власному досвіді - картопля удобрена Біопрофермом значно менше вражається фітофторою, значить імунітет рослини зростає!

Анонімний відвідувач Анонімний відвідувач / м. Ківерці (23.07.2012 17:51)

Мені сподобався Біопроферм, помітмла його дію на різних овочевих, полуниці, вазонах в квартирі